Instagram marketing

Instagram jako vaše účinná byznys platforma

Také už víte, že instagram již dnes není pouze o estetických fotkách pro nadšence sebeprezentace, ale pomalu a každopádně jistě se stává dalším důležitým marketingovým nástrojem, díky kterému můžete přitáhnout nové zákazníky? Na našem kurzu se naučíte, jak vytěžit ze sociální sítě Instagram potenciál pro vaše podnikání – jak obsah tvořit, jak získat a udržet pozornost cílové skupiny a jak pracovat s Instagram Ads (placená reklama) a v neposlední řadě, jak Instagram měřit. Těšit se můžete i na užitečné nástroje, které vám pomohou využívat Instagram opravdu efektivně.

Kurz má smysl jak pro úplné začátečníky s Instagramem, tak i pro pokročilejší, kteří potřebují nezbytné know how pro využití Instagramu v byznysu. Kurz může být velmi užitečný jak pro markeťáky, tak pro social media managery, podnikatele a živnostníky, freelancery…

Délka kurzu je 3,5 hodiny s půlhodinovou přestávkou, kdy občerstvení, káva a nealko nápoje jsou součástí a v ceně kurzu.


Co mi kurz přinese?

 • plné pochopení této sociální sítě
 • dovednost pro její využití v oblasti marketingu a byznysu
 • dovednost pro nezbytnou práci s fotografií a tvorbou obsahu
 • znalost užitečných nástrojů
 • znalost „jak na reklamu na Instagramu“, včetně měření a vyhodnocování
 • spoustu zajímavých tipů a triků
 • inspiraci a motivaci

Doporučujeme, vezměte si váš chytrý telefon, do kterého si ale předem, prosíme, nainstalujte aplikaci Instagram. Hodit se může i fotoaparát, produkty... Vše si budete moci v průběhu kurzu zkoušet.


Struktura

 • nezbytný základ (Instagram v datech a číslech, jeho vymezení vůči ostatním sociálním sítím, jeho místo ve světě marketingu, jací jsou jeho uživatelé, nastavení cílové skupiny…)
 • gró Instagramu (jak tvořit ideální fotky, vhodná strategie, triky a tipy pro obsah, komunita a jak s ní pracovat…)
 • možnosti (hashtagy, kde se inspirovat, cross-promo, soutěže, repostování, spolupráce s influencery…)
 • promo/reklama (tvorba, placená/neplacená, IG Stories, měření, vyhodnocování…)

V průběhu i na konci prostor klást dotazy vycházející z vašich potřeb užívání Instagramu. Pokud si vezmete chytrý telefon/fotoaparát/produkty…, vše si můžete v průběhu zkoušet.


Pozvánka na kurz

Pozvánka na kurz

Lektor

Karolina Paseková

Karolina vystudovala žurnalistiku v Olomouci, poté pracovala jako redaktorka v několika magazínech, než se postavila „na vlastní nohy“ jako stylistka a fotografka. Během této doby objevila sílu sociálních medií a především Instagramu, který vnímá jako inspirativní marketingový nástroj. Proto se rozhodla si dále v této oblasti doplnit vzdělání – absolvovala nespočet kurzů a vystudovala audiovizuální média. Nyní pomáhá firmám s vizuálním storytellingem na Instagramu.

Cena

1.390 Kč


Volné termíny

Na dotaz


Máte zájem o náš kurz? Vyplňte následující formulář a my Vám dáme vědět hned, jakmile vypíšeme nový termín.

Přihlásit ke kurzu

Kurz: *
Počet účastníků: *
Jméno: *
E-mail: *
Telefon:
Zpráva:


* - Povinné položky
K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Další informace

Napište nám