Osobní produktivita a Time Management

Udělat první krok k vyšší produktivitě je snazší, než se zdá

Máte pocit, že je toho na Vás moc? Nestíháte a při pomyšlení na spoustu rozdělaných úkolů si nedokážete užít ani trochu volného času, který zbývá? To vše je pouze otázkou volby - buďte produktivnější a vneste do svého života řád a pořádek. Na kurzu se seznámíte se správou času, která je založena na známých metodách Time Managementu a zkušenostech lektora. Společně se zaměříte ale i na odstranění vyrušení, soustředění při práci a úsporu času automatizací a užití chytrých nástrojů.

Co na Vás čeká?

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí začít lépe spravovat svůj čas a stát se produktivnějšími. Náplň kurzu je především pro začátečníky, kteří ještě nemají osvědčený systém správy času. Pokud již s osobní produktivitou máte nějaké zkušenosti, můžete se zde inspirovat o vlastní zkušenosti a tipy lektora.

Doba trvání kurz je 3 a půl hodiny. Počítat můžete i s průběžnými přestávkami, kdy občerstvení, káva a pitný režim jsou součástí a v ceně kurzu.

Aby měl pro vás kurz i praktický přesah, doporučuje lektor vzít si s sebou notebook, popřípadě chytrý telefon s nástrojem Trello, ale není to nezbytně nutné.

Kurz není primárně zaměřený na Trello, ale je to nástroj, který lektor používá, a ve kterém teoretické věci i ukazuje rovnou v praxi. Stejné myšlenky a způsoby se ale dají používat v téměř libovolné aplikaci pro Time Management a dokonce i třeba na papíře či v diáři.

ROZHOVOR S LEKTOREM:


Co mi kurz přinese?

Sadu tipů a návyků, o kterých lektor sám říká, že ho změnily a že doufá, že i Vám změní život k lepšímu. Díky těmto snadným návykům budete lépe spravovat a efektivněji využívat čas. Není podstatné, zda za daný čas zvládnete více úkolů, ale zda jste si vybrali ty správné. A s tím Vám tento kurz pomůže. Váš nový systém si navíc bude vše pamatovat a Vy se již nebudete muset stresovat a ušetříte své hlavě. Je jen na Vás, které návyky z kurzu Vám “sednou” a začleníte je do svého života. I kdybyste začali jen s několika základními změnami, dočkáte se rapidního posunu vpřed.


Struktura

  • Co je pravou podstatou osobní produktivity navzdory zažitým názorům?
  • Jak poznat a vybrat, co jsou ty nejdůležitější úkoly (priority)?
  • Jak vytvořit efektivní systém pro svoje úkoly a projekty?
  • Jak změnit pohled na úkoly, ke kterým se nemůžeme donutit?
  • Jak se při práci lépe soustředit?
  • Jak lépe zvládat práci s e-mailem?
  • Ukázka, jak využívat v praxi nástroj Trello pro svůj Time Management
  • Ukázka užitečných doplňků a aplikací

Pozvánka na kurz

Pozvánka na kurz

Lektor

Honza Dolejš

Lektor osobní produktivity a moderních nástrojů, které pomáhají lidem právě s jejich osobní produktivitou. Jeho školeními již prošly stovky klientů. Podílel se na školení zaměstnanců Googlu nebo třeba specialistů O2 Guru pro českého operátora. Je členem projektu Digiskills.cz, působí převážně v Praze, rád píše, a proto kromě svého blogu přispívá články do odborných médií. Zaměřuje se především na Time Management 4. generace, který se nesoustředí na nekonečné ToDo listy a zvládání co největšího počtu úkolů v nejkratším čase. Jeho cílem je naučit lidi věnovat se pouze důležitým úkolům a pracovat méně, ale o to chytřeji. Nezůstává pouze u prostého předávání informací, ale se svými klienty prochází i reálné použití v dnešním světě a snadné nasazení do praxe.

Cena

800 Kč


Volné termíny

Na dotaz


Máte zájem o náš kurz? Vyplňte následující formulář a my Vám dáme vědět hned, jakmile vypíšeme nový termín.

Přihlásit ke kurzu

Kurz: *
Počet účastníků: *
Jméno: *
E-mail: *
Telefon:
Zpráva:


* - Povinné položky
K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Další informace

Napište nám