Copywriting a SEO pro začátečníky

Pracujte s texty tak, aby si povídaly i s vyhledávači

Díky masovému využívání internetu už se dnes snad každá firma prezentuje online, sdílí své aktivity skrze sociální sítě, komunikuje přes mail, posílala newslettery, či tvoří propagační materiály, kde je nezbytným doplňkem zdařilé grafiky právě i nějaký ten text. Jinými slovy, psané slovo se díky rozšíření našeho online působení stalo významnou složkou firemní a marketingové komunikace. A to je právě důvod, proč se základy copywritingu mohou hodit opravdu každému. A motivace může být různá. Někdo uvažuje o tom, že by se copywritingem živil, někdo potřebuje dobře udělat web, někdo si chce být jistý, že jeho příspěvky na sociálních sítích budou oslovovat, někdo četně komunikuje mailem s klienty, nebo tvoří letáky, kampaně, popisy produktů, jiný potřebuje psát články, blogy… Náš kurz je koncipován tak, aby jako základ byl užitečný opravdu každému a zároveň nevynecháme ani SEO a přesah copywritingu do něj. Kurz navíc probíhá v omezené kapacitě 10 lidí, aby byl dostatek prostoru na interaktivitu a kurz nesl prvky individuálního přístupu, kdy účastníci mohou klást své vlastní dotazy.

Přijďte se něco nejenom naučit, ale hned si to i vyzkoušet. S možností konzultace s profesionálem z oboru s mnohaletou praxí.

Délka kurzu je 7 hodin s hodinovou přestávkou na oběd a průběžnými krátkými přestávkami, kdy občerstvení, káva a nealko nápoje jsou součástí a v ceně kurzu.

Atmosféru kurzu a to, jak lektorka téma pojímá, kam směřuje…, vám může přiblížit přiložený článek. 

 


Co mi kurz přinese?

 • seznámíte se s termíny, které je třeba znát, a zjistíte, co je v dnešní době v rámci copywritingu třeba
 • naučíte se, jak na srozumitelné a účinné texty
 • sami si pár textů napíšete a dostanete na ně zpětnou vazbu od lektorky i spolukurzistů
 • dozvíte se i do čeho byste se naopak vůbec pouštět neměli
 • odejdete obohaceni mnoha radami a tipy od skutečného profesionála
 • dostanete informace s přihlédnutím k SEO
 • budete přednášené i praktikovat, takže odejdete skutečně změněni v oblasti dovednosti psaní

Struktura

 • Co psát? A jak?
 • Cílová skupina: Jak na ni cílit?
 • Webcopywriting
 • Texty pro webové stránky s přihlédnutím k SEO
 • Typy textů (blogy, články a rozhovory, PR články, tiskové zprávy, e-maily a další zprávy)
 • Praktická cvičení

Pozvánka na kurz

Pozvánka na kurz

Lektor

Kristýna Maková

Zkušená webeditorka, copywriterka, redaktorka a obsahová specialistka, vstřícná a trpělivá lektorka s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi. Dříve pracovala pro Český rozhlas jako webeditorka a redaktorka zahraničního vysílání (Radio Praha, www.radio.cz), pro krajanské vysílání a další jazykové verze. V současné době je její hlavní pracovní náplní editování a úprava webových stránek, psaní článků a textů na zakázku a v rámci volnonožných aktivit spolupracuje s dalšími odborníky na marketing, e-commerce, online-marketing, SEO, webdesign a WordPress. Ráda sdílí to, co umí a ví. Ráda pracovně propojuje lidi, kteří něco umějí a chtějí to sdílet. Ráda se učí od druhých.

Cena

2.490 Kč


Volné termíny

Na dotaz


Máte zájem o náš kurz? Vyplňte následující formulář a my Vám dáme vědět hned, jakmile vypíšeme nový termín.

Přihlásit ke kurzu

Kurz: *
Počet účastníků: *
Jméno: *
E-mail: *
Telefon:
Zpráva:


* - Povinné položky
K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Další informace

Napište nám