O nás

JSME VZDĚLÁVACÍ CENTRUM SPADAJÍCÍ POD BRAND TC+

Na trhu jsme od roku 2017, avšak v oboru nejsme žádnými nováčky. V oblasti administrativy, účetnictví, daní, managementu a podnikové sféry máme přes 25 let zkušeností. Vzdělávací aktivity jsou zaměřeny na firemní a celoživotní vzdělávání. Pořádáme odborná a profesní školení, ale i kurzy pro rozvoj osobnosti.


ŠKOLENÍ V CENTRU BRNA

Naše školící prostory se nachází v administrativní budově IFM Group na adrese Křenová, 71. Výborná dostupnost MHD – 3 minuty od Hlavního nádraží (zastávka Masná, tramvaj č. 8,12 a trolejbus 31,33).


PARKOVÁNÍ ZDARMA

Zaparkovat téměř v centru? Není žádný problém. Necelých 100 m od budovy je parkoviště se 150 parkovacími místy.


INTERAKTIVITA A INDIVIDUALITA JE NAŠE DRUHÉ JMÉNO

Respektujeme, že každý jedinec má individuální požadavky, a proto se vždy snažíme kurz na míru přizpůsobit. Účastnící se mohou aktivně zapojit a celý kurz pak vypadá jako jedna velká diskuze.


PRAKTICKÉ A MODERNÍ ŠKOLENÍ

Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si to zapamatuji, nech mě to dělat a já to pochopím“ I my v TC academy se tímto příslovím řídíme. Záleží nám, aby každé naše školení bylo prakticky zaměřené k vašemu oboru. Pokaždé školení vypadá trošku jinak.


PROFESIONALITOU KRÁČÍME K VAŠEMU ÚSPĚCHU

Naši zkušení lektoři, které pečlivě vybíráme, se postarají, abyste měli na 100% ty nejaktuálnější informace a získali špičkové znalosti.


KLIENTSKÁ SEKCE

V naší klientské sekci máte veškeré poznámky a podklady z absolvovaných školení včetně informací a faktur. Vše přehledně na jednom místě dostupné odkudkoliv a kdykoliv. Pro více informací o klientské sekci nám napište. Rádi Vám řekneme, jak vše funguje.

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Další informace

Napište nám